VITRÍNA STOLNÍ VISTA P2 BRIOCHES - VYHŘÍVANÁ
| Objednávkový kód | 30418202 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 11 510 Kč |
| Cena bez DPH | 483,61 € |
| Cena s DPH | 13 927 Kč |
| Objednávkový kód | 30418202 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 11 510 Kč |
| Cena bez DPH | 483,61 € |
| Cena s DPH | 13 927 Kč |
Stolní vyhřívaná vitrína VISTA P2 BRIOCHES od italského výrobce SIRMAN.
Vhodná pro kavárny, snack bary, fast food provozy a další gastro provozy,
kde je potřeba atraktivně prezentovat a zároveň uchovat teplé pečivo a
snacky.
Určena pro uchování a vystavení croissantů, koláčů, briošek,
sendvičů, pizzy a dalších pekárenských a snackových produktů.
Rozměr polic:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 300 W |
| počet úrovní | 2 |
| rozměr police | 480 x 290 mm |
| rozměr 2. police | 480 x 265 mm |
| teplotní rozsah | 0 - 40 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 500 x 355 x 405 mm |
| váha | 10 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh