VITRÍNA STOLNÍ VISTA TOWER HOT - VYHŘÍVANÁ
| Objednávkový kód | 30413102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 13 440 Kč |
| Cena bez DPH | 564,71 € |
| Cena s DPH | 16 262 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | 30413102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 13 440 Kč |
| Cena bez DPH | 564,71 € |
| Cena s DPH | 16 262 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Stolní vitrína Vista TOWER HOT vyhřívaná od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 450 W |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 3 x (280 x 380) mm |
| teplotní rozsah | 0 - 70 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 300 x 450 x 570 mm |
| váha | 14 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh