VODNÍ LÁZEŇ BM 7B - SUCHÝ PŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | BM7B |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 30 470 Kč |
| Cena bez DPH | 1 280,25 € |
| Cena s DPH | 36 869 Kč |
| Objednávkový kód | BM7B |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 30 470 Kč |
| Cena bez DPH | 1 280,25 € |
| Cena s DPH | 36 869 Kč |
Vodní lázeň stolní BM 7B se suchým přímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 kW |
| počet GN | 2x 1/2 + 2x 1/4 + 3x 1/6 |
| hloubka GN | 150 mm |
| objem nádoby | 2x 8,7 + 2x 3,8 l + 3x 2,2 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 600 x 290 mm |
| váha | 19 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh