VODNÍ LÁZEŇ BM 6 - SUCHÝ PŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | BM6 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 19 500 Kč |
| Cena bez DPH | 819,33 € |
| Cena s DPH | 23 595 Kč |
| Objednávkový kód | BM6 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 19 500 Kč |
| Cena bez DPH | 819,33 € |
| Cena s DPH | 23 595 Kč |
Vodní lázeň stolní BM 6 se suchým přímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,75 kW |
| kapacita | bez GN |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 600 x 290 mm |
| váha | 12,5 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh