VODNÍ LÁZEŇ BM 4A - SUCHÝ PŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | BM4A |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 21 000 Kč |
| Cena bez DPH | 882,35 € |
| Cena s DPH | 25 410 Kč |
| Objednávkový kód | BM4A |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 21 000 Kč |
| Cena bez DPH | 882,35 € |
| Cena s DPH | 25 410 Kč |
Vodní lázeň stolní BM 4A se suchým přímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,75 kW |
| počet GN | 2 x 1/2 - 150 |
| obsah nádoby | 8,7 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 450 x 600 x 290 mm |
| váha | 13,5 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh