VITRÍNA STOLNÍ VISTA P1 HOT - VYHŘÍVANÁ
| Objednávkový kód | 30417212 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 11 290 Kč |
| Cena bez DPH | 474,37 € |
| Cena s DPH | 13 661 Kč |
| Objednávkový kód | 30417212 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 11 290 Kč |
| Cena bez DPH | 474,37 € |
| Cena s DPH | 13 661 Kč |
Stolní vitrína Vista P1 HOT vyhřívaná od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 450 W |
| počet úrovní | 1 |
| rozměr police | 480 x 290 mm |
| teplotní rozsah | 0 - 70 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 500 x 355 x 325 mm |
| váha | 8 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh