INFRAOHŘEV STOLNÍ LD 2
| Objednávkový kód | LD2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 24 420 Kč |
| Cena bez DPH | 1 026,05 € |
| Cena s DPH | 29 548 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | LD2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 24 420 Kč |
| Cena bez DPH | 1 026,05 € |
| Cena s DPH | 29 548 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Infraohřev LD 2 z řady SEAL od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
Vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,5 kW |
| kapacita | 2 x GN 1/1 |
| rozměr (š.hl.v.) | 790 x 538 x 560 mm |
| váha | 18 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁSTAVBA VČETNĚ 2x 2/3 GN-65 S VÍKY PRO LD2 | LDBM2 | 10 500 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh