INFRAOHŘEV STOLNÍ LD 3
| Objednávkový kód | LD3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 28 230 Kč |
| Cena bez DPH | 1 186,13 € |
| Cena s DPH | 34 158 Kč |
| Objednávkový kód | LD3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 28 230 Kč |
| Cena bez DPH | 1 186,13 € |
| Cena s DPH | 34 158 Kč |
Infraohřev LD 3 z řady SEAL od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
Vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,4 kW |
| kapacita | 3 x GN 1/1 |
| rozměr (š.hl.v.) | 1130 x 538 x 560 mm |
| váha | 26,3 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁSTAVBA VČETNĚ 3x 2/3 GN-65 S VÍKY PRO LD3 | LDBM3 | 14 210 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh