ROBOT COOK
| Objednávkový kód | 43000R |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 85 780 Kč |
| Cena bez DPH | 3 604,20 € |
| Cena s DPH | 103 794 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 43000R |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 85 780 Kč |
| Cena bez DPH | 3 604,20 € |
| Cena s DPH | 103 794 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Multifunkční stolní kutr Robot Cook od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
MOTOROVÝ BLOK
NÁDOBA KUTRU
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 800 W |
| topné těleso nádoby | 1200 W |
| motor | 1000 W - indukční |
| ovládací LCD panel | 9 programovatelných receptů |
| rychlost | variabilní 100 - 3500 ot/min. |
| pulsní tlačítko | Ano |
| kryt motorového bloku | polykarbonát ABS |
| objem nádoby | 3,7 l |
| max. plnění | až 2,5 kg |
| teplota ohřevu | až 140 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 225 x 340 x 520 mm |
| váha | 14 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NŮŽ JEMNÉ ZUBATÉ OSTŘÍ | 39691 | 4 037 Kč | 3 týdny | |
| NŮŽ ROVNÉ OSTŘÍ | 49691 | 4 037 Kč | Skladem | |
| NÁDOBA KOMPLET Robot Cook | 39854 | 27 278 Kč | 3 týdny |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh