MIXER PONORNÝ MICROMIX
| Objednávkový kód | 34900 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 7 920 Kč |
| Cena bez DPH | 332,77 € |
| Cena s DPH | 9 583 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 34900 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 7 920 Kč |
| Cena bez DPH | 332,77 € |
| Cena s DPH | 9 583 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Ruční ponorný mixér MICROMIX od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 220 W |
| počet ot./min. | 1500 - 14000 ot/min. |
| délka nohy | 165 mm |
| celková délka | 430 mm |
| průměr zvonu | 61 mm |
| váha | 1,07 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh