PLOTNA INDUKČNÍ SLI21
| Objednávkový kód | SLI21 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 42 220 Kč |
| Cena bez DPH | 1 773,95 € |
| Cena s DPH | 51 086 Kč |
| Objednávkový kód | SLI21 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 42 220 Kč |
| Cena bez DPH | 1 773,95 € |
| Cena s DPH | 51 086 Kč |
Indukční plotna SLI21 od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
Indukční plotna není vhodná pro montáž na vyhřívané podstavce nebo trouby z řady Silverlink 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 + 2 kW |
| počet varných ploch | 2 |
| rozměr (š.hl.v.)* | 450 x 600 x 290 mm |
| váha | 18,1 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh