VODNÍ LÁZEŇ BM 4BW - NEPŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | BM4BW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Původní cena bez DPH | 24 570 Kč |
| Cena bez DPH | 19 650 Kč |
| Cena bez DPH | 825,63 € |
| Cena s DPH | 23 777 Kč |
| Objednávkový kód | BM4BW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Původní cena bez DPH | 24 570 Kč |
| Cena bez DPH | 19 650 Kč |
| Cena bez DPH | 825,63 € |
| Cena s DPH | 23 777 Kč |
Vodní lázeň stolní BM 4BW s nepřímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 kW |
| počet GN | 3 x 1/3 - 150 |
| obsah nádoby | 5,5 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 450 x 600 x 290 mm |
| váha | 14,4 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh