VODNÍ LÁZEŇ BM 7CW - NEPŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | BM7CW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 37 130 Kč |
| Cena bez DPH | 1 560,08 € |
| Cena s DPH | 44 927 Kč |
| Objednávkový kód | BM7CW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 37 130 Kč |
| Cena bez DPH | 1 560,08 € |
| Cena s DPH | 44 927 Kč |
Vodní lázeň stolní BM 7CW s nepřímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 kW |
| počet GN | 3x 1/ 4 + 3x 1/6 +3x 1/4 |
| hloubka GN | 150 mm |
| objem nádoby | 3x 3,8 + 3x 2,2 + 3x 3,8 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 600 x 290 mm |
| váha | 23,2 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh