Manuální balička DIPA 50 od italského výrobce CB.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,65 kW |
| brzda fólie | Ne |
| max. šířka fólie | 500 mm |
| rozměr vyhřívané plochy | 300 x 174 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 580 x 515 x 290 mm |
| váha | 11 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh