Plynový gril na kuřata G-20P od italského výrobce CB.
Ideální řešení pro gastro provozy s vyšší kapacitou a důrazem na atraktivní prezentaci grilovaných produktů.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,17 kW |
| výkon | 10 kW |
| kapacita | 20 ks kuřat |
| délka špízu | 720 mm |
| počet špízů | 5 ks |
| rozměr (š.hl.v.)* | 900 x 510 x 1030 mm |
| * | výška vč. výsuvu |
| váha | 81 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC SKLÁDACÍ POJÍZDNÝ pro E-12P-S3 | 14100307 | 19 070 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠPÍZ DLOUHÝ SPECIÁLNÍ pro E-6P, E-15P-S5 | 14080436 | 3 860 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠPÍZ NA KUŘATA RYCHLOUPÍNACÍ pro E-6P, E-15P-S5 | 14080280 | 3 950 Kč | 3-7 týdnů | |
| KOŠ NA STEHÝNKA pro E6P, E15P-S5 | 14080204 | 3 890 Kč | 3-7 týdnů | |
| ROŽEŇ NA KRŮTU/SELE pro E6P, E15P-S5 | 14080136 | 3 550 Kč | 3-7 týdnů | |
| KOŠ UZAVŘENÝ pro E6P, E15P-S5 | 14080131 | 4 450 Kč | 3-7 týdnů | |
| KOŠ UZAVŘENÝ NA BRAMBORY pro E6P, E15P-S5 | 14080133 | 6 770 Kč | 3-7 týdnů | |
| MŘÍŽKA GRILOVACÍ NA PORCE pro EP-6P, E-15P-S5 | 14080116 | 3 890 Kč | 3-7 týdnů | |
| MŘÍŽKA NA ROŽNĚNÍ pro E6P, E15P-S5 | 14080115 | 4 310 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠPÍZ KOMPLETNÍ S VIDLICEMI pro E6P, E15P-S5 | 04040676 | 2 450 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh