Plynový gril na kuřata G-8P od italského výrobce CB.
Ideální řešení pro gastro provozy s vyšší kapacitou a důrazem na atraktivní prezentaci grilovaných produktů.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,1 kW |
| výkon | 10 kW |
| kapacita | 8 ks kuřat |
| délka špízu | 720 mm |
| počet špízů | 2 ks |
| rozměr (š.hl.v.) | 880 x 430 x 530 mm |
| váha | 55 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh