BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 TOP 30 BX
| Objednávkový kód | S3330221008BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 64 540 Kč |
| Cena bez DPH | 2 711,76 € |
| Cena s DPH | 78 093 Kč |
| Objednávkový kód | S3330221008BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 64 540 Kč |
| Cena bez DPH | 2 711,76 € |
| Cena s DPH | 78 093 Kč |
Stolní komorová vakuová balička W8 TOP 30 BX od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální vakuová balička vhodná pro gastronomické provozy,
restaurace, řeznictví i výrobu potravin.
Vhodná pro vakuování potravin, masa, uzenin, sýrů i hotových pokrmů.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 350 W |
| šířka svářecí lišty | 310 mm |
| kapacita vakuové pumpy | 8 m3/hod. |
| rozměr vnitřní/komora (š.hl.v.) | 334 x 340 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 402 x 525 x 587 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 38 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh