LÁZEŇ VODNÍ S REŽONEM P6B2
| Objednávkový kód | P6B2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 74 550 Kč |
| Cena bez DPH | 3 132,35 € |
| Cena s DPH | 90 206 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | P6B2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 74 550 Kč |
| Cena bez DPH | 3 132,35 € |
| Cena s DPH | 90 206 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Vodní lázeň s režonem P6B2 od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada 670 PANTHER.
Standardní vybavení:
Tento pojízdný model je rovněž možný dodat jako stabilní model bez koleček pro pevné umístění, nebo ve verzi s nerezovou pracovní deskou bez vodní lázně s režonem.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,6 kW |
| kapacita | 2x GN-150 |
| kapacita režonu | 222 talířů |
| rozměr vnější (š.hl.v.) | 820 x 540 x 440 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 900 x 670 x 900 mm |
| váha | 80 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| ZÁKRYT PRO REŽONY SE SKLENĚNOU CLONOU PG62A | PG62A | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| ZÁKRYT PRO REŽONY SE SKLENĚNOU CLONOU PG62H | PG62H | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh