OHŘÍVAČ HRANOLKŮ ELEKTRICKÝ CS 4/G
| Objednávkový kód | CS4/G |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 29 420 Kč |
| Cena bez DPH | 1 236,13 € |
| Cena s DPH | 35 598 Kč |
| Objednávkový kód | CS4/G |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 29 420 Kč |
| Cena bez DPH | 1 236,13 € |
| Cena s DPH | 35 598 Kč |
Elektrický ohřívač hranolků CS 4/G z řady SILVERLINK 600 od anglického výrobce LINCAT.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 kW |
| počet van | 1 |
| kapacita vany | 3 kg |
| rozměr (š.hl.v.) | 450 x 600 x 645 mm |
| váha | 16,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh