OHŘÍVAČ HRANOLKŮ ELEKTRICKÝ CS 6
| Objednávkový kód | CS6 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 22 920 Kč |
| Cena bez DPH | 963,03 € |
| Cena s DPH | 27 733 Kč |
| Objednávkový kód | CS6 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 22 920 Kč |
| Cena bez DPH | 963,03 € |
| Cena s DPH | 27 733 Kč |
Elektrický ohřívač hranolků CS 6 z řady SILVERLINK 600 od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,75 kW |
| počet van | 1 |
| kapacita vany | 5 kg |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 600 x 290 mm |
| váha | 18,9 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh