VÍŘIČ CHLAZENÝCH NÁPOJŮ VL 223, 2 x 12 l
| Objednávkový kód | VL 223 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 21 850 Kč |
| Cena bez DPH | 918,07 € |
| Cena s DPH | 26 439 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | VL 223 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 21 850 Kč |
| Cena bez DPH | 918,07 € |
| Cena s DPH | 26 439 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Dvounádobový výrobník chlazených nápojů VL 223 od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 235 W |
| počet zásobníků | 2 |
| objem nádoby | 2 x 12 l |
| systém chlazení | míchání lopatkami |
| rozměr (š.hl.v.) | 320 x 460 x 670 mm |
| váha | 28 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh