PROMEK S.R.L.

PROMEK S.R.L.

Stránky výrobce: www.promek.com

Chlazené nápoje po italsku se značkou Promek S.r.l

Na trhu výrobníků chlazených nápojů působí italská značka Promek S.r.l  již od roku 1967. Značka Promek S.r.l nabízí celou řadu chladících zařízení pro výrobu a uchování chlazených nápojů jako jsou výrobníky ledové tříště, vířiče chlazených nápojů, postmixy či zařízení pro výrobu sodové vody.

Zařízení Promek S.r.l najdou uplatnění v různých provozech, například jídelnách, barech, restauracích, cukrárnách a dalších. Nejoblíbenější řada VL nabízí jedno- až čtyřnádobové výrobníky chlazených nápojů. Tyto výrobníky jsou vybavené nádobou o objemu 7 či 12 litrů nebo velkoobjemovou nádobou o objemu 25 litrů. Jsou vybaveny centrálním systémem chlazení, termostatem a samostatným vypínačem pro každou nádobu. Produkty této řady je možné u nás objednat také ve verzi Whipper, která je vybavena speciálním kohoutem pro šlehání mléčných nápojů.

Další řadu výrobků společnosti Promek S.r.l tvoří výrobníky chlazených nápojů řady BREAK a STARFRESH. Funkčně jsou modely takřka stejné, liší se hlavně nádobou s oblými hranami, zatímco řada VL má hranaté nádoby. Tyto modely lze získat ve variantě s 12 litrovými a 16 litrovými nádobami. Jsou nejvhodnější pro nápoje bez dužiny. V zásadě se používají 2 systémy víření – nástřikový a lopatkový. Vybrané modely jsou vybaveny také osvětlením.

Promek S.r.l je italskou firmou a k Itálii nepochybně patří také pravá tříšť neboli granita. K její výrobě nabízí Promek S.r.l řadu POLAR se 7 litrovými nádobami. Řada POLAR nabízí výrobníky ledové tříště až se 3 nádobami, takže můžete vyrobit až 21 litrů čerstvé granity. Větší množství vyrobíte s řadou PENGUIN – až 30 litrů. V této řadě je k dispozici funkce manuálního nastavení hustoty, která Vám zaručí granitu dle Vaší chuti nebo je možné nabízet více variant.

Mezi výrobky značky Promek S.r.l najdete také profesionální výrobník sodové vody s kohouty pro perlivou a chlazenou vodu a postmixy. Postmixy jsou nabízeny v nejkvalitnějším celonerezovém provedení.

Profesionální řešení v oblasti chladících zařízení pro výrobu a uchování chlazených nápojů nabízí značka Promek S.r.l

Kategorie, ve kterých vám nabízíme produkty tohoto výrobce