DESKA GRILOVACÍ ELEKTRICKÁ - GS7/C
| Objednávkový kód | GS7/C |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 74 700 Kč |
| Cena bez DPH | 3 138,66 € |
| Cena s DPH | 90 387 Kč |
| Objednávkový kód | GS7/C |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 74 700 Kč |
| Cena bez DPH | 3 138,66 € |
| Cena s DPH | 90 387 Kč |
Deska grilovací elektrická GS7/C od anglického výrobce LINCAT, modelová řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 6 000 W |
| teplotní rozsah | 50 až 250 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 620 x 330 mm |
| váha | 48 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh