VITRÍNA STOLNÍ VISTA P2N - NEUTRÁLNÍ
| Objednávkový kód | 30418102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 9 890 Kč |
| Cena bez DPH | 415,55 € |
| Cena s DPH | 11 967 Kč |
| Objednávkový kód | 30418102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 9 890 Kč |
| Cena bez DPH | 415,55 € |
| Cena s DPH | 11 967 Kč |
Stolní neutrální vitrína VISTA P2N od italského výrobce SIRMAN.
Vhodná pro kavárny, snack bary, fast food provozy a další gastro provozy,
kde je potřeba přehledně a atraktivně vystavit studené nebo pokojové
produkty.
hliníková základna zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost
Rozměr police:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| počet úrovní | 2 |
| rozměr police | 480 x 290 mm |
| rozměr 2. police | 480 x 265 mm |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 500 x 355 x 405 mm |
| váha | 9 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh