VAFLOVAČ DVOJITÝ - PD WAFER
| Objednávkový kód | 34A3991002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 20 320 Kč |
| Cena bez DPH | 853,78 € |
| Cena s DPH | 24 587 Kč |
| Objednávkový kód | 34A3991002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 20 320 Kč |
| Cena bez DPH | 853,78 € |
| Cena s DPH | 24 587 Kč |
Vaflovač dvojitý PD WAFER od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| počet regulovatelných zón | 2 |
| počet ploten | 2 |
| materiál grilovací plochy | litina potažená spec.keramikou |
| rozměr gril. plochy | pr. 170 mm |
| provedení vafle | tvar kvítků |
| příkon | 3 kW |
| napětí | 230 V |
| rozměr (š.hl.v.)* | 515x435x500 mm - otevř. |
| váha | 34 kg |
| timer | Ne |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| KARTÁČ NA ČIŠTĚNÍ GRIL.PLOTEN | IGS118503 | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh