NÁŘEZOVÝ STROJ VERTIKÁLNÍ MANTEGNA 300 BS1
| Objednávkový kód | 153022G02O |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 51 630 Kč |
| Cena bez DPH | 2 169,33 € |
| Cena s DPH | 62 472 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | 153022G02O |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 51 630 Kč |
| Cena bez DPH | 2 169,33 € |
| Cena s DPH | 62 472 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Nářezový stroj MANTEGNA 300 BS1 s nožem o průměru 300 mm s uložením posuvného stolu rovně, od italského výrobce SIRMAN.
Vybaven řemínkovým pohonem:
Standardní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 nebo 400 V |
| příkon | 275 W |
| průměr nože | 300 mm |
| max. tloušťka plátku | 29 mm |
| řezná plocha | 300 x 270 mm |
| pohon | řemínkový |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 750 x 659 mm |
| váha | 36 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PŘÍPLATEK ZA VÝMĚNU NOŽE s rovným ostřím za nůž teflonový - průměr 275-300-330-350-370-385 | ISR102 | 1 300 Kč | 3-7 týdnů | |
| OLEJNIČKA 50ml - PRO ÚDRŽBU POJEZDU NÁŘEZOVÉHO STROJE | 19563008 | 75 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh