Modulární výrobník šupinkového ledu SPN 405 AS bez zásobníku od italského výrobce SIMAG.
Kombinují se s řadou zásobnků:
Denní produkce a spotřeba vody je udávána při teplotě okolí 10° C a teplotě přívodní vody 10° C.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 200 W |
| systém chlazení | vzduchem |
| produkce ledu za 24hod. | 320 kg |
| tvar ledu | šupinky |
| teplota ledu | + / - 0,0 °C |
| spotřeba vody | 10 l / hod. |
| rozměr (š.hl.v.)* | 538 x 663 x 650 mm |
| * | + výška zásobníku |
| váha | 78 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh