VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ LPW
| Objednávkový kód | LPW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 20 760 Kč |
| Cena bez DPH | 872,27 € |
| Cena s DPH | 25 120 Kč |
| Objednávkový kód | LPW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 20 760 Kč |
| Cena bez DPH | 872,27 € |
| Cena s DPH | 25 120 Kč |
Stolní vitrína vyhřívaná LPW od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Kompaktní a elegantní řešení pro atraktivní prezentaci koláčů, pečiva a slaných i sladkých produktů v místech s omezeným prostorem. Ideální pro rychlá občerstvení, kavárny a kantýny.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 605 x 275 mm |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 710 x 330 x 520 mm |
| váha | 27 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh