VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ LPW/LR
| Objednávkový kód | LPW/LR |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 24 000 Kč |
| Cena bez DPH | 1 008,40 € |
| Cena s DPH | 29 040 Kč |
| Objednávkový kód | LPW/LR |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 24 000 Kč |
| Cena bez DPH | 1 008,40 € |
| Cena s DPH | 29 040 Kč |
Stolní vitrína vyhřívaná LPW/LR od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Určena pro atraktivní prezentaci a udržování teplých pokrmů v optimální teplotě. Ideální pro koláče, pečivo a další hotové produkty v kavárnách, fast foodech, kantýnách a gastro provozech s omezeným prostorem.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 800 W |
| počet úrovní | 4 |
| rozměr police | 605 x 275 mm |
| osvětlení | Ano |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 710 x 330 x 520 mm |
| váha | 29 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh