SALAMANDR ELEKTRICKÝ GR 3
| Objednávkový kód | GR3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 19 280 Kč |
| Cena bez DPH | 810,08 € |
| Cena s DPH | 23 329 Kč |
| Objednávkový kód | GR3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 19 280 Kč |
| Cena bez DPH | 810,08 € |
| Cena s DPH | 23 329 Kč |
Elektrický salamandr GR 3 od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
Salamandr GR 3 je vybaven:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,8 kW |
| druh tepelných článků | kovová topná tělesa |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| rozměr gril. plochy | 410 x 230 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 350 x 314 mm |
| váha | 18,2 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh