MLÝNEK NA KÁVU I-GRIND 67 GBW
| Objednávkový kód | N67GBW |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | N67GBW |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Mlýnek na kávu I-Grind N 67 GBW od francouzského výrobce SANTOS.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,1 W |
| objem násypky | 1 kg |
| průměr mlecích kamenů | 63,5 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 226 x 352 x 520 mm |
| váha | 12 kg |
| barevné provedení | černá |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh