MÍCHAČKA MASA ELEKTRICKÁ IP 20 M - kapacita 20 kg
| Objednávkový kód | 40802852F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 35 950 Kč |
| Cena bez DPH | 1 510,50 € |
| Cena s DPH | 43 500 Kč |
| Objednávkový kód | 40802852F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 35 950 Kč |
| Cena bez DPH | 1 510,50 € |
| Cena s DPH | 43 500 Kč |
Míchačka masa elektrická IP 10 M od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 370 W |
| objem nádoby | 20 l |
| rozměr nádoby | 270 x 300 mm |
| max. zpracovatelné množství | 15 KG |
| rozměr (š.hl.v.) | 515 x 337 x 633 mm |
| váha | 30 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh