MÍCHAČKA MASA ELEKTRICKÁ IP 10 M - kapacita 10 kg
| Objednávkový kód | 40802652F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 29 680 Kč |
| Cena bez DPH | 1 247,06 € |
| Cena s DPH | 35 913 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | 40802652F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 29 680 Kč |
| Cena bez DPH | 1 247,06 € |
| Cena s DPH | 35 913 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Míchačka masa elektrická IP 10 M od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 180 W |
| objem nádoby | 15 l |
| rozměr nádoby | 200 x 250 mm |
| max. zpracovatelné množství | 10 KG |
| rozměr (š.hl.v.) | 438 x 255 x 565 mm |
| váha | 20,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh