NÁŘEZOVÝ STROJ GRAVITAČNÍ CANOVA 250
| Objednávkový kód | 152540G02W |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 29 780 Kč |
| Cena bez DPH | 1 251,26 € |
| Cena s DPH | 36 034 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | 152540G02W |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 29 780 Kč |
| Cena bez DPH | 1 251,26 € |
| Cena s DPH | 36 034 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Nářezový stroj CANOVA 250 s nožem o průměru 250 mm s uložením posuvného stolu našikmo, od italského výrobce SIRMAN.
Vybaven řemínkovým pohonem:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 147 W |
| pohon | řemínkový |
| průměr nože | 250 mm |
| max. tloušťka plátku | 19 mm |
| řezná plocha | 240 x 230 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 495 x 660 x 500 mm |
| váha | 24,5 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PŘÍPLATEK ZA VÝMĚNU NOŽE s rovným ostřím za nůž teflonový - průměr 195-220-250 | ISR101 | 1 000 Kč | 3-7 týdnů | |
| OLEJNIČKA 50ml - PRO ÚDRŽBU POJEZDU NÁŘEZOVÉHO STROJE | 19563008 | 75 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh