MÍCHAČKA MASA MANUÁLNÍ IP 30L MAN - kapacita 30 kg
| Objednávkový kód | 40803010 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 21 210 Kč |
| Cena bez DPH | 891,18 € |
| Cena s DPH | 25 664 Kč |
| Objednávkový kód | 40803010 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 21 210 Kč |
| Cena bez DPH | 891,18 € |
| Cena s DPH | 25 664 Kč |
Manuální míchačka masa IP 30L MAN od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| objem nádoby | 30 l |
| rozměr nádoby | 270 x 370 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 340 x 589 x 439 mm |
| váha | 13,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh