VAFLOVAČ BELGICKÝ WW200E - DVOJITÝ
| Objednávkový kód | WW200E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | WARING COMMERCIAL |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | WW200E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | WARING COMMERCIAL |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Vaflovač elektrický jednoduchý WW200E od amerického výrobce WARING.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 400 W |
| rozměr (š.hl.v.) | 260 x 430 x 240 mm |
| váha | 8,3 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| ZÁSOBNÍK NA TĚSTO, objem 7,6 l | WBD2G | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| ZÁSOBNÍK NA JAVOROVÝ SIRUP, objem 3,8 l | WSD1G | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh