Velkokapacitní výrobník kostkového ledu SVH 222 AS od italského výrobce SIMAG.
Kombinuje se s řadou zásobníků:
Denní produkce ledu a spotřeba vody je udávána při teplotě okolí 10 °C a teplotě přívodní vody 10 °C.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 210 W |
| ** | příkon při teplotě okolí 43 °C |
| systém chlazení | vzduchem |
| produkce ledu za 24hod. | 210 kg |
| rozměr kostky ledu | 22 x 22 x 22 mm |
| váha kostky | 10 g |
| spotřeba vody | 10 l/hod. |
| * | spotřeba vody při teplotě vzuchu 32 °C a teplotě v |
| chladivo | R 290 |
| rozměr (š.hl.v.) | 558 x 610 x 609 mm |
| váha | 65 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 0,5 l | 001009 04 | 820 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 1 l | 001009 05 | 1 040 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 5 l | 001009 06 | 3 190 Kč | 3-7 týdnů | |
| ZÁSOBNÍK NA LED R 100, 129 kg | R 100 | 25 830 Kč | 3-7 týdnů | |
| ZÁSOBNÍK NA LED R 130, 168 kg | R 130 | 30 640 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh