BALIČKA VAKUOVÁ EXTERNÍ MINI-BIG
| Objednávkový kód | MINI-BIG |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | LAVEZZINI S.r.L. |
| Cena bez DPH | 10 870 Kč |
| Cena bez DPH | 456,72 € |
| Cena s DPH | 13 153 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | MINI-BIG |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | LAVEZZINI S.r.L. |
| Cena bez DPH | 10 870 Kč |
| Cena bez DPH | 456,72 € |
| Cena s DPH | 13 153 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Balička vakuová externí MINI-BIG od italského výrobce LAVEZZINI.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| šířka svářecí lišty | 450 mm |
| ovládání | analogové |
| sací výkon vak. pumpy | 20 m3/hod. |
| rozměr (š.hl.v.) | 470 x 275 x 130 mm |
| váha | 10 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 160x350 MM 100my (100 ks) | GGPAPE150 | 300 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 200x300 MM 100my (100 ks) | GGPAPE200 | 300 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 250x350 MM 100my (100 ks) | GGPAPE250 | 420 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 350x450 MM 100my (100 ks) | GGPAPE350 | 740 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh