STROUHAČ 4 MM (RG 4)
| Objednávkový kód | 28073W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 074 Kč |
| Cena bez DPH | 129,16 € |
| Cena s DPH | 3 720 Kč |
| Objednávkový kód | 28073W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 074 Kč |
| Cena bez DPH | 129,16 € |
| Cena s DPH | 3 720 Kč |
Strouhač 4 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
| Surovina: | Použití: |
| sýr | na zapékání, na pizzu |
| okurky | salát |
| mrkev | do polévky |
| celer | do polévky |
| kedlubna, červená řepa | salát |
| petržel | do polévky |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, R 752, R 602, R 652, R 502, CL 60, CL 55, CL 52 |
| Typ disků | strouhač |
| Rozměr disku | 4 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh