NUDLIČKOVAČ 2X2 MM (J 2X2 J 5/64"X5/64")
| Objednávkový kód | 28051W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 4 622 Kč |
| Cena bez DPH | 194,20 € |
| Cena s DPH | 5 593 Kč |
| Objednávkový kód | 28051W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 4 622 Kč |
| Cena bez DPH | 194,20 € |
| Cena s DPH | 5 593 Kč |
Nudličkovač 2×2 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
| Surovina | Použití |
| kořenová zelenina | oblohy, saláty, asijská kuchyně |
| ředkev | obloha, salát |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | nudličkovač |
| Rozměr disku | 2x2 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh