PLÁTKOVAČ 4 MM (E/S 4 5/32")
| Objednávkový kód | 28004W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 644 Kč |
| Cena bez DPH | 153,11 € |
| Cena s DPH | 4 409 Kč |
| Objednávkový kód | 28004W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 644 Kč |
| Cena bez DPH | 153,11 € |
| Cena s DPH | 4 409 Kč |
Plátkovač 4 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
| Surovina | Použití |
| ledový salát | salát, bagety, letní saláty |
| citrón | ozdoba do nápojů |
| kiwi | ozdoba, saláty |
| pomeranč | ozdoba, ozdoba do nápojů |
| jablka | kompot |
| pórek | čínské pokrmy, ozdoba |
| rajčata | obloha, do baget, saláty, burgery |
| žampióny | do omáček a polévek |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | plátkovač hladký |
| Rozměr disku | 4 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh