VYVALOVAČKA STOLNÍ SFG 500 B
| Objednávkový kód | SFG 500 B |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIGMA s.r.l. |
| Cena bez DPH | 158 950 Kč |
| Cena bez DPH | 6 678,57 € |
| Cena s DPH | 192 330 Kč |
| Objednávkový kód | SFG 500 B |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIGMA s.r.l. |
| Cena bez DPH | 158 950 Kč |
| Cena bez DPH | 6 678,57 € |
| Cena s DPH | 192 330 Kč |
Stolní vyvalovačka na těsto SFG 500 B od italského výrobce SIGMA.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 0,55 kW |
| rozměr pásu | 500 x 700 mm |
| rozměr rozlož. (š.hl.v.) | 1920 x 975 x 612 mm |
| rozměr slož. (š.hl.v.) | 750 x 955 x 825 mm |
| váha | 125 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh