KÁVOMLÝNEK F64 EVO BÍLÝ - FRESH - DOTYKOVÝ DISPLEJ
| Objednávkový kód | F64 EVO BÍLÁ |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | FIORENZATO M.C. s.r.l. |
| Cena bez DPH | 22 260 Kč |
| Cena bez DPH | 935,29 € |
| Cena s DPH | 26 935 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | F64 EVO BÍLÁ |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | FIORENZATO M.C. s.r.l. |
| Cena bez DPH | 22 260 Kč |
| Cena bez DPH | 935,29 € |
| Cena s DPH | 26 935 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Výkonný freshový kávomlýnek F64 EVO od italského výrobce FIORENZATO, vhodný do kaváren a barů.
Dotykový digitální displej s CapSense technologií:
Možnost nastavení mletí:
Barevné provedení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 450 W |
| objem násypky | 1,5 kg |
| počet otáček | 1 350 ot./min. |
| průměr mlecích kamenů | 64 mm |
| fresh mletí | Ano |
| počitadlo vydaných dávek | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 230 x 270 x 615 mm |
| váha | 13 kg |
| barevné provedení | bílá |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh