TERMOBOX S PŘEDNÍM PLNĚNÍM EPP4060F6R
| Objednávkový kód | EPP4060F6R |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | CAMBRO |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | EPP4060F6R |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | CAMBRO |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Termobox s předním plněním EPP4060F6R CAMBRO
Kapacita:
Barevné provedení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| objem | 126 l |
| kapacita | 6 x (600 x 400 mm) |
| rozměr vnitřní | 410 x 615 x 585 mm |
| rozměr vnější | 540 x 770 x 687 mm |
| váha | 6,6 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| DESKA VYHŘÍVANÁ GN 1/1 | HP3253 | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| DESKA CHLADÍCÍ GN 1/1 | CP3253 | 1 550 Kč | Skladem | |
| VOZÍK CD4060EPP PRO TERMOPORTY EPP4060 | CD4060EPP | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh