LEŠTIČKA SKLENIC SV1000 od španělského výrobce FRUCOSOL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 100 W |
| výkon | 240 - 360 sklenic/hodinu |
| počet kartáčů | 5 |
| rozměr (š.hl.v.) | 340 x 305 x 520 mm |
| váha | 16 kg |
| provedení | celonerezové |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SADA KARTÁČŮ PRO LEŠTIČKY SKLENIC SV1000 | KARTÁČE SV1000 | 5 800 Kč | 3-7 týdnů | |
| SADA KARTÁČŮ PRO SKLENICE NA ŠAMPAŇSKÉ, PRO LEŠTIČKY SKLENIC SV1000 - 5 ks | KARTÁČE SV1000 Š | 5 800 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh