OHŘÍVAČ HRANOLKŮ ELEKTRICKÝ CW 12
| Objednávkový kód | P04077A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 16 690 Kč |
| Cena bez DPH | 701,26 € |
| Cena s DPH | 20 195 Kč |
| Objednávkový kód | P04077A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 16 690 Kč |
| Cena bez DPH | 701,26 € |
| Cena s DPH | 20 195 Kč |
Elektrický ohřívač hranolků CW 12 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Standardní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 850 W |
| počet van | 1 |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 600 x 500 mm |
| váha | 20 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC POD FRITÉZU MS-RFG/RFE | P01057Z02 | 6 580 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh