MIXÉR BAROVÝ N 33GE ŠEDÝ
| Objednávkový kód | N33GE_GREY |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 9 400 Kč |
| Cena bez DPH | 394,96 € |
| Cena s DPH | 11 374 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | N33GE_GREY |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 9 400 Kč |
| Cena bez DPH | 394,96 € |
| Cena s DPH | 11 374 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Mixér barový N 33 CE od francouzského výrobce SANTOS.
ZÁRUKA NA STROJ: 2 roky
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 600 W |
| počet rychlostí | 2 |
| rychlost | 13000 a 16000 ot./min. |
| nádoba | 1,25 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 180 x 180 x 420 mm |
| váha | 3 kg |
| provedení | lakovaná báze šedá |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh