VANA VYHŘÍVANÁ CSE 410 M - GN 1/1
| Objednávkový kód | CSE 410 M |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Société Industrielle de Lacanche |
| Cena bez DPH | 28 210 Kč |
| Cena bez DPH | 1 185,29 € |
| Cena s DPH | 34 134 Kč |
| Objednávkový kód | CSE 410 M |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Société Industrielle de Lacanche |
| Cena bez DPH | 28 210 Kč |
| Cena bez DPH | 1 185,29 € |
| Cena s DPH | 34 134 Kč |
Vyhřívaná vana CSE 410 M od francouzského výrobce AMBASSADE DE BOURGOGNE
Podstavce nejsou součástí modulů a lze je samostatně objednat podle potřebné šířky varné linky (označení podstavců je SSK).
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 kW |
| kapacita | GN 1/1 |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 650 x 300 mm |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC POD HORNÍ MODUL SSK 400 | SSK 400 | 11 380 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh