DESKA GRILOVACÍ CME 610 SLR - ELEKTRICKÁ
| Objednávkový kód | CME 610 SLR |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Société Industrielle de Lacanche |
| Cena bez DPH | 70 630 Kč |
| Cena bez DPH | 2 967,65 € |
| Cena s DPH | 85 462 Kč |
| Objednávkový kód | CME 610 SLR |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Société Industrielle de Lacanche |
| Cena bez DPH | 70 630 Kč |
| Cena bez DPH | 2 967,65 € |
| Cena s DPH | 85 462 Kč |
Elektrická grilovací deska CME 610 SLR od francouzského výrobce AMBASSADE DE BOURGOGNE.
Volitelné příslušenství:
Napětí 230 V nebo 400 V nutno specifikovat při objednávce.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230/400 V |
| příkon | 4,4 kW |
| materiál grilovací plochy | ocel |
| provedení gril. plochy | dělená |
| rozměr gril. plochy | 567 x 495 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 650 x 900 mm |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| LIŠTY ECH 400 DO SKŘÍNĚK, ŠÍŘE 400 mm PRO 4 ÚROVNĚ | ECH 400 | 2 850 Kč | Skladem | |
| DVÍŘKA CPM 600 DO SKŘÍNĚK, ŠÍŘE 600 MM | CPM 600 | 5 930 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠKRABKA NA HLADKÉ A VROUBKOVANÉ DESKY | RAC | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh