KRÁJEČ CHLEBA A KNEDLÍKŮ MKP 9.7, 400 V
| Objednávkový kód | MKP 9.7 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | LOZAMET Sp. z o.o. |
| Cena bez DPH | 94 480 Kč |
| Cena bez DPH | 3 969,75 € |
| Cena s DPH | 114 321 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | MKP 9.7 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | LOZAMET Sp. z o.o. |
| Cena bez DPH | 94 480 Kč |
| Cena bez DPH | 3 969,75 € |
| Cena s DPH | 114 321 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Stolní kráječ MKP 9.7 se zvedacími rameny a 44 zubatými noži od výrobce LOZAMET.
Standardní vybavení:
Lze dokoupit:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 0,6 kW |
| výkon | 150 ks/hod. |
| velikost bochníku | max. 380 x 165 mm |
| tloušťka plátků | 9 mm |
| počet nožů | 44 ks |
| rozměr (š.hl.v.) | 620 x 760 x 460 mm |
| váha | 94 kg |
| provedení | nerez |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC POJÍZDNÝ WK-1A | AA.B.00.00.00.00.6 | 10 980 Kč | 3-7 týdnů | |
| POLICE SKOSENÁ | AO.C.02.04.01 | 1 650 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh